Olej ľanový BIO 250ml

Olej ľanový BIO 250ml

10365
3,13 €
S DPH Skladom u dodávateľa, dodanie 3-4 dní.

Lisovaný za studena je najbohatším zdrojom nenasýtených mastných kyselín omega 3 a 6, a teda aj vitamínu F. 

 

Lisovaný za studena je najbohatším zdrojom nenasýtených mastných kyselín omega 3 a 6, a teda aj vitamínu F. Po otvorení odporúčame držať v chladničke.

Vyjadrenie výrobcu:
Za studena lisovaný olej je každým dňom horkejší. Znamená to, že čím je olej mladší, tým je v ňom menej horkých prísad. Tento proces sa dá zastaviť, alebo zredukovať jedine zmrazením, alebo chladením. Efektívnosť tohto prémiového a veľmi zdravého oleja nie je ovplyvnená jeho horkejšou príchuťou a ani sa tým nepokazí, či nestuchne. Množstvo omega 3 mastných kyselín zostane rovnaké. Všetko úsilie výrobcov ľanových olejov eliminovať horké príchute v oleji boli za posledných 20 rokov neúspešné.
Informácie o produkte, ktoré uvádzame na našej stránke sú získané z údajov, ktoré uvádza výrobca na etikete alebo sú súborom informácií z voľne dostupných informačných zdrojov a odbornej literatúry, avšak nie sú dôkazom o zdravotných a liečivých účinkoch daného produktu. Podľa nariadenia Európskej komisie č. 432/2012 sa nesmie uvádzať vplyv potravín a väčšiny ich zložiek na ľudské zdravie. Tieto informácie si však viete dohľadať z verejne dostupných zdrojov.

Kategórie
BIO
Vlastnosti
Oleje
Značka
RINATURA

100% ľanový olej, lisovaný za studena*.
*z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva


Krajina pôvodu:
Nemecko   DE-ÖKO-006Upozorňujeme, že z dôvodu neustále sa meniacich požiadaviek na výrobu potravín a napriek našej snahe o aktualizáciu informácií k výrobkom, je potrebné pre správnosť údajov vždy skontrolovať etiketu výrobku.Výživové hodnoty na 100ml produktu:
Energetická hodnota: 3404kJ / 828kcal
Tuky: 92g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 9g; z toho mononenasýtené mastné kyseliny: 17g; z toho polynenasýtené mastné kyseliny: 66g; z toho Omega-3 mastné kyseliny: 52g; z toho Omega-6 mastné kyseliny: 14g
Bielkoviny: 0g
Sacharidy: 0g
Sodík: 0gUpozorňujeme, že z dôvodu neustále sa meniacich požiadaviek na výrobu potravín a napriek našej snahe o aktualizáciu informácií k výrobkom, je potrebné pre správnosť údajov vždy skontrolovať etiketu výrobku.

Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.
O ich používaní a možnostiach nastavenia
sa môžete informovať bližšie tu.