Zmes na koláč ovocný bezgluténový BIO...

Zmes na koláč ovocný bezgluténový BIO 2x200g

11473
3,48 €
S DPH Skladom u dodávateľa, dodanie 3-4 dní.

Begluténová (bezlepková) zmes na koláč, ktorého zloženie tvorí ryžová múka – cenná pre významné zastúpenie minerálnych látok, bielkovín a sacharidov.

 

Begluténová (bezlepková) zmes na koláč, ktorého zloženie tvorí ryžová múka – cenná pre významné zastúpenie minerálnych látok, bielkovín a sacharidov. Neobsahuje glutén (lepok), vajcia, sóju, laktózu ani orechy. Príprava je veľmi rýchla.

Informácie o produkte, ktoré uvádzame na našej stránke sú získané z údajov, ktoré uvádza výrobca na etikete alebo sú súborom informácií z voľne dostupných informačných zdrojov a odbornej literatúry, avšak nie sú dôkazom o zdravotných a liečivých účinkoch daného produktu. Podľa nariadenia Európskej komisie č. 432/2012 sa nesmie uvádzať vplyv potravín a väčšiny ich zložiek na ľudské zdravie. Tieto informácie si však viete dohľadať z verejne dostupných zdrojov.

Kategórie
BIO
Bez laktózy
Bezlepkové
Vlastnosti
Zmesi na pečenie
Značka
BAUCKHOF

Trstinový cukor*, ryžová múka*, kukuričný škrob*, tapiokový škrob*, kypriaci prášok* (hydrogénuhličitan sodný, regulátor kyslosti: monodraselný tartát, kukuričný škrob*), Bourbon vanilka prášok*, morská soľ.
* z ekologického poľnohospodárstvaAlergény:
Môže obsahovať stopy sóje a mlieka.


Krajina pôvodu:
EÚ/mimo EÚ


   DE-ÖKO-007
Upozorňujeme, že z dôvodu neustále sa meniacich požiadaviek na výrobu potravín a napriek našej snahe o aktualizáciu informácií k výrobkom, je potrebné pre správnosť údajov vždy skontrolovať etiketu výrobku.

Výživové hodnoty na 100g produktu:
Energetická hodnota: 1584kJ / 373kcal
Tuky: 0,3g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,1g
Sacharidy: 90g; z toho cukry: 47g
Vláknina: 0,8g
Bielkoviny: 2,1g
Soľ: 0,77g
Upozorňujeme, že z dôvodu neustále sa meniacich požiadaviek na výrobu potravín a napriek našej snahe o aktualizáciu informácií k výrobkom, je potrebné pre správnosť údajov vždy skontrolovať etiketu výrobku.

Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.
O ich používaní a možnostiach nastavenia
sa môžete informovať bližšie tu.