Zmes na špaldový koláč drobenkový BIO...

Zmes na špaldový koláč drobenkový BIO Demeter 425g

11479
3,03 €
S DPH Skladom u dodávateľa, dodanie 3-4 dní.

Pripravte si chutný špaldový koláč jednoducho v pohodlí domova! Zmes na pečenie špaldového, drobenkového koláča od BauckHof je pripravená z bio kvalitných surovín.

 

Pripravte si chutný špaldový koláč jednoducho v pohodlí domova! Zmes na pečenie špaldového, drobenkového koláča od BauckHof je pripravená z bio kvalitných surovín, pričom podiel špaldovej múky je 74 %. Cesto je vhodné doplniť ovocím, napríklad čerešňami, višňami, ananásom či marhuľami. Získate zdravý drobenkový koláč, ktorý sa hodí na každú bežnú príležitosť.

Produkty spoločnosti Bauckhof sú vyrábané s vášnou, už od roku 1969. Cieľom BauckHof je pestovať plodiny v čo najudržateľnejšej forme poľnohospodárstva. Presvedčte sa sami a vyskúšajte zmes na pečenie špaldového, drobenkového koláča od Bauckhof!

Informácie o produkte, ktoré uvádzame na našej stránke sú získané z údajov, ktoré uvádza výrobca na etikete alebo sú súborom informácií z voľne dostupných informačných zdrojov a odbornej literatúry, avšak nie sú dôkazom o zdravotných a liečivých účinkoch daného produktu. Podľa nariadenia Európskej komisie č. 432/2012 sa nesmie uvádzať vplyv potravín a väčšiny ich zložiek na ľudské zdravie. Tieto informácie si však viete dohľadať z verejne dostupných zdrojov.

Kategórie
BIO
Vlastnosti
Zmesi na pečenie
Značka
BAUCKHOF

Múka špaldová typ 630* 74%, trstinový cukor*, pražená špaldová múka* 1%, morská soľ.
* z ekologického poľnohospodárstva


Alergény:
Špalda. Môže obsahovať stopy iných gluténových obilnín a sezamu.


Krajina pôvodu:
EÚ/mimo EÚ


   DE-ÖKO-007
Upozorňujeme, že z dôvodu neustále sa meniacich požiadaviek na výrobu potravín a napriek našej snahe o aktualizáciu informácií k výrobkom, je potrebné pre správnosť údajov vždy skontrolovať etiketu výrobku.

Výživové hodnoty na 100g produktu:
Energetická hodnota: 1515kJ / 357kcal
Tuky: 1,0g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,1g
Sacharidy: 76g; z toho cukry: 25g
Vláknina: 2,8g
Bielkoviny: 9,3g
Soľ: 0,19g
Upozorňujeme, že z dôvodu neustále sa meniacich požiadaviek na výrobu potravín a napriek našej snahe o aktualizáciu informácií k výrobkom, je potrebné pre správnosť údajov vždy skontrolovať etiketu výrobku.

Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.
O ich používaní a možnostiach nastavenia
sa môžete informovať bližšie tu.