SALVEPROPOLIS ústny sprej propolis...

SALVEPROPOLIS ústny sprej propolis šalvia nechtík 25ml

11433
8,94 €
S DPH Skladom u dodávateľa, dodanie 3-4 dní.

 

Propolisová tinktúra s bylinkami, ústny sprej.
Všetky tri základné zložky tejto propolisovej tinktúry sú prírodnými antibiotikami, preto zaručujú efektívnu pomoc pri zápaloch ústnej dutiny spôsobených najrozličnejšími mikroorganizmami. Propolis a šalvia navyše oplývajú silným antiseptickým účinkom, tlmia zápal. Šalvia tiež pomáha odstraňovať a hojiť zápaly ďasien a celej ústnej dutiny.

 

Potenciálni užívatelia:
Ľudia trpiaci zápalmi v ústnej dutine.

 

Užívanie:
Strieknuť 2 strieknutia do ústnej dutiny 2 až 4-krát denne.
Odporúčaná denná dávka (8 dávok – 1,92 g) obsahuje 76,8 mg propolisových fenolových zlúčenín (referenčné nutričné hodnoty nie sú určené) a 57,6 mg betakaroténu (referenčné nutričné hodnoty nie sú určené).

Ak ešte so včelími produktmi nemáte skúsenosti a obávate sa alergickej reakcie, tu je jednoduchý test znášanlivosti:

Aplikujte niekoľko kvapiek vodného, alkoholového alebo olejového extraktu propolisu na zápästie. Ak v priebehu nasledujúcich 24 hodín nespozorujete na tomto mieste žiadnu reakciu (opuch, svrbenie, začervenanie), môžete pokojne propolis v akejkoľvek forme užívať.

 

Upozornenie:
Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Včelie produkty sú silnými antioxidantmi a prispievajú k výraznej očiste organizmu (tzv. detoxu), ktorá sa môže prejaviť oparom, vyrážkami, preháňaním na toaletu či zväčšenými mandľami. Aby ste zmiernili tieto príznaky, odporúčame počas konzumácie produktu prijímať zvýšené množstvo tekutín. Priaznivé  účinky včelích produktov sa bežne dostavia po cca 2 - týždňovom pravidelnom užívaní.  Výživové doplnky a všetky ostatné včelie produkty sa nesmú používať ako náhrada (rozmanitej) pestrej a vyváženej stravy a sú súčasťou zdravého životného štýlu. Ustanovená odporúčaná denná dávka včelích produktov sa nesmie presiahnuť. Uskladňovať výrobky mimo dosahu malých detí. Nevhodné pri alergii na niektorú zo zložiek včelieho produktu. Skladovať na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote do 26 °C. Chrániť pred slnečným žiarením. Spotrebujte do 3 mesiacov od otvorenia včelieho produktu.

 

Zloženie:

Propolis alkohol (65%-ný), nechtík lekársky (Calendula officinalis), list šalvie (Salvia officinalis), glycerol, med.

 

Alergény:

Nepoužívať pri alergii na včelie produkty.

 

Krajina pôvodu:

Litva

Vlastnosti
Výživový doplnok
Značka
APIPRAKTIK
Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.
O ich používaní a možnostiach nastavenia
sa môžete informovať bližšie tu.