Med + peľ 200g

Med + peľ 200g

11430
7,32 €
S DPH Skladom u dodávateľa, dodanie 3-4 dní.

 

Včelí peľ v mede. Kombinácia zložiek výrobku zabezpečuje zlepšenie elasticity ciev, normalizáciu lipidového metabolizmu, stimuláciu krvotvorby.

Med + Peľ bráni vzniku srdcovo-cievnych ochorení, zlepšuje chuť do jedla, obnovuje funkcie tráviaceho traktu a predchádza ich poruchám.
Med + Peľ tiež odstraňuje stagnáciu žlče a je preventívnym prostriedkom pri náchylnosti k tvorbe žlčníkových kameňov. Zvyšuje potenciu a zosilňuje libido.


Upozornenie:
Včelie produkty sú silnými antioxidantmi a prispievajú k výraznej očiste organizmu (tzv. detoxu), ktorá sa môže prejaviť oparom, vyrážkami, preháňaním na toaletu či zväčšenými mandľami. Aby ste zmiernili tieto príznaky, odporúčame počas konzumácie produktu prijímať zvýšené množstvo tekutín. Spomínané príznaky detoxikácie nie sú dôvodom na ukončenie užívania produktu. Jeho priaznivé účinky sa bežne dostavia po cca 2-týždňovom pravidelnom užívaní.


Potenciálni užívatelia:
Ľudia trpiaci kardiovaskulárnymi ochoreniami a ochoreniami tráviaceho traktu. Ocenia ho takisto muži v zrelom veku.


Použitie:
Dospelí: 1 čajovú lyžičku nechať rozpustiť v ústach 2x denne 15 minút pred jedlom.
Deti: 1/2 čajovej lyžičky nechať rozpustiť v ústach 2x denne 15 minút pred jedlom.
Viaczložková potravina – oddelenie zložiek je prirodzený jav a nijako neovplyvňuje kvalitu výrobku. Pred použitím premiešať. Vhodné užívať v prvej polovici dňa.


Ak ešte so včelími produktmi nemáte skúsenosti a obávate sa alergickej reakcie, tu je jednoduchý test znášanlivosti:

PEĽ A PERGA: Malé množstvo produktu nechajte rozpustiť v ústach. Ak do 24 hodín nezaznamenáte žiadnu nepriaznivú reakciu, na tieto včelie produkty alergiu s najväčšou pravdepodobnosťou nemáte. Majte na pamäti, že pri prvotnom užívaní je vždy dobré začať daný včelí produkt konzumovať v malých dávkach a prijímané množstvo zvyšovať postupne. Výživové doplnky a všetky ostatné včelie produkty sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uskladňovať mimo dosahu malých detí. Nevhodné pri alergii na niektorú zo zložiek produktu. Skladovať na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote do 26 °C a relatívnej vlhkosti do 75 % . Chrániť pred slnečným žiarením. Spotrebujte do 3 mesiacov od otvorenia.

 

Zloženie:

Prírodný med 96%, obnôžkový peľ 4%.

 

Alergény:

Nevhodné pri alergii na niektorú zo zložiek produktu.

 

Krajina pôvodu:

Slovenská republika

Vlastnosti
Med
Značka
APIPRAKTIK
Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.
O ich používaní a možnostiach nastavenia
sa môžete informovať bližšie tu.