Liftea Prášok Colagenova HA vanilka 390g

Liftea Prášok Colagenova HA vanilka 390g

11001
30,73 €
S DPH Skladom u dodávateľa, dodanie 3-4 dní.

 

Každá moderná žena má vysoké nároky na svoj vzhľad. Liftea COLAGENOVA HA je kvalitné a účinné riešenie v boji proti vráskam.
Tento nutrikozmetický prípravok s lahodnou vanilkovou chuťou prispieva k zlepšeniu pevnosti a elasticity pleti a potláča tvorbu vrások.

Extrémne vysoká dávka hydrolyzovaného kolagénu a kyseliny hyalurónovej nemá na trhu porovnateľnú konkurenciu. Liftea COLAGENOVA HA obsahuje tiež 18 aminokyselín, vrátane 8 z 9 esenciálnych aminokyselín, ktoré si naše telo nevie vytvoriť.

Kolagén je základnou bielkovinovou zložkou spojivového tkaniva a predstavuje takmer 30% bielkovín živočíšnej hmoty. Je kľúčovým proteínom v ľudskom tele, zaisťuje súdržnosť, pružnosť a regeneráciu kože, chrupaviek a kostí. Kolagén sa v priebehu života obnovuje, v kostiach približne po roku a v koži zhruba každých päť mesiacov. S pribúdajúcim vekom tvorba kolagénu klesá a znižuje sa sila a odolnosť jeho vlákien. Nedostatok kolagénu tiež vedie k rýchlejšiemu starnutiu pleti, zvýšenej tvorbe vrások a kĺbovým ťažkostiam.

Nutrikozmetický prípravok Liftea COLAGENOVA HA obsahuje značkový hydrolyzovaný kolagén Peptan®, ktorého výrobný postup je prísne sledovaný, aby sa dosiahli presné miery hydrolýzy, optimálne molekulovej hmotnosti a maximálneho vstrebávania organizmom.
Kolagén Peptan®je tvorený peptidami 1. typu, ktoré sa nachádzajú v ľudských kostiach a koži. Peptan® je vysoko čistý prírodný bioaktívny kola-gén, ktorý obsahuje viac ako 97% proteínu (v suchej báze), je vo forme, ktorá je optimálne vstrebateľná a využiteľná v ľudskom tele.
Kolagén Peptan®obsahuje 18 aminokyselín. Vyznačuje sa prevahou glycínu, prolínu a hydroxyprolínu, ktoré predstavujú približne 50% z celkového obsahu aminokyselín. Koncentrácia glycínu a prolínu je 10 až 20-krát vyššie ako v iných proteínoch. Vďaka tejto veľmi špecifickej skladbe aminokyselín má kolagén Peptan® multifunkčné vlastnosti, ktoré nemožno nájsť u iných zdrojov bielkovín.

Odporúčané dávkovanie:
kedykoľvek počas dňa si pripravíte nápoj rozmiešaním 2 odmeriek prášku v 2dcl vody alebo v nesýtenom nápoji podľa chuti. Odmerka je priložená.

UPOZORNENIE:
Neprekračujte odporučené denné dávkovanie. Výživový doplnok nenahrádza pestrú stravu a zdravý životný štýl. Výživový doplnok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodný pre osoby s fenylketonúriou.

 

Zloženie:

Odporúčanej dennej dávky (13g): Hydrolyzovaný kolagén (10 g), maltodextrín (2,73 g), kyselina hyalurónová (100 mg), vanilková príchuť (0,15 g), sladidlo z cukrovej trstiny – sukralóza (0,02g).

 

Výživové hodnoty na 100g produktu:

na 1 dávku (13g):

Energetická hodnota: 195kJ / 46,4kcal

Tuky: 0

Sacharidy: 2,9g; z toho cukry: 0,19g
Bielkoviny: 9g

Soľ: 0,02g

 

Krajina pôvodu:

Česká Republika

 

 

Vlastnosti
Výživové doplnky
Značka
LIFTEC
Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.
O ich používaní a možnostiach nastavenia
sa môžete informovať bližšie tu.