Olej olivový Latzimas extra virgin...

Olej olivový Latzimas extra virgin BIO 500ml

10367
6,99 €
S DPH Skladom u dodávateľa, dodanie 3-4 dní.

Olivový olej Latzimas s bohatou tradíciou má zlatistú farbu a arómu pripomínajúcu čerstvé olivy. 

 

Olivový olej Latzimas má bohatú tradíciu. Olivy, z ktorých sa olej vyrába, sú pestované na gréckom ostrove Kréta. Výborné klimatické podmienky, šetrná práca a špeciálny výrobný proces zabezpečujú výrobku vysokú kvalitu. Na jeho výrobu sa ručne vyberajú tie najzrelšie a najkvalitnejšie olivy. Následne sa lisujú za studena v špeciálnych lisovniach. Vďaka tomu si olej zachováva prirodzené zloženie látok a má špecifickú chuť. Má zlatistú farbu a arómu pripomínajúcu čerstvé olivy. Je skvelým a chutným doplnkom v kuchyni. Má všestranné využitie. Dá sa použiť ako prísada do šalátov, dressingov, ale aj na varenie alebo pečenie.
Informácie o produkte, ktoré uvádzame na našej stránke sú získané z údajov, ktoré uvádza výrobca na etikete alebo sú súborom informácií z voľne dostupných informačných zdrojov a odbornej literatúry, avšak nie sú dôkazom o zdravotných a liečivých účinkoch daného produktu. Podľa nariadenia Európskej komisie č. 432/2012 sa nesmie uvádzať vplyv potravín a väčšiny ich zložiek na ľudské zdravie. Tieto informácie si však viete dohľadať z verejne dostupných zdrojov.

Kategórie
BIO
Vlastnosti
Oleje
Značka
HEALTH LINK

100% BIO extra panenský olivový olej*.
*z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva


Krajina pôvodu:
Grécko


   GR-BIO-001Upozorňujeme, že z dôvodu neustále sa meniacich požiadaviek na výrobu potravín a napriek našej snahe o aktualizáciu informácií k výrobkom, je potrebné pre správnosť údajov vždy skontrolovať etiketu výrobku. 

Výživové hodnoty na 100ml produktu:
Energetická hodnota: 3763kJ / 899kcal
Tuky: 100g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 14g; mononenasýtené mastné kyseliny: 80g; Polynenasýtené mastné kyseliny: 6g; Cholesterol: 0mg

Bielkoviny: 0g
Sacharidy: 0g
Cukry: 0g
Soľ: 0gUpozorňujeme, že z dôvodu neustále sa meniacich požiadaviek na výrobu potravín a napriek našej snahe o aktualizáciu informácií k výrobkom, je potrebné pre správnosť údajov vždy skontrolovať etiketu výrobku.

.

 

Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.
O ich používaní a možnostiach nastavenia
sa môžete informovať bližšie tu.