Olej olivový extra virgin BIO 500ml

Olej olivový extra virgin BIO 500ml

10683
7,44 €
S DPH Skladom u dodávateľa, dodanie 3-4 dní.

Prírodný extra panenský olej z olív vyniká veľkým obsahom mononenasýtených mastných kyselín, obsahuje aj veľké množstvo vitamín E a ďalšie živiny.

 

Prírodný extra panenský olej z olív vyniká veľkým obsahom mononenasýtených mastných kyselín, obsahuje aj veľké množstvo vitamín E a ďalšie živiny. Olivy obsahujú vysoký obsah vlákniny a vápnika sú bohaté aj na sodík, draslík, horčík, železo a jód.

Olivový olej:

  • prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu
  • priaznivo vplýva na srdcovo-cievny systém
Informácie o produkte, ktoré uvádzame na našej stránke sú získané z údajov, ktoré uvádza výrobca na etikete alebo sú súborom informácií z voľne dostupných informačných zdrojov a odbornej literatúry, avšak nie sú dôkazom o zdravotných a liečivých účinkoch daného produktu. Podľa nariadenia Európskej komisie č. 432/2012 sa nesmie uvádzať vplyv potravín a väčšiny ich zložiek na ľudské zdravie. Tieto informácie si však viete dohľadať z verejne dostupných zdrojov.

 

 

 

Kategórie
BIO
Vlastnosti
Oleje
Značka
RINATURA

100 % olivový olej*, výberovej kategórie získaný priamo z olív a výlučne mechanickými spôsobmi.
* z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstvaKrajina pôvodu
:
Španielsko


   DE-ÖKO-006
Upozorňujeme, že z dôvodu neustále sa meniacich požiadaviek na výrobu potravín a napriek našej snahe o aktualizáciu informácií k výrobkom, je potrebné pre správnosť údajov vždy skontrolovať etiketu výrobku.

Výživové hodnoty na 100ml produktu:
Energetická hodnota: 3404kJ / 828kcal
Tuky: 92g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 13g; z toho mononenasýtené mastné kyseliny: 70g; z toho polynenasýtené mastné kyseliny: 9g
Sacharidy: 0g
Bielkoviny: 0g
Cholesterol <2mg

Vitamín E 11mg**
11 mg** = 92% odporúčanej dennej dávkyUpozorňujeme, že z dôvodu neustále sa meniacich požiadaviek na výrobu potravín a napriek našej snahe o aktualizáciu informácií k výrobkom, je potrebné pre správnosť údajov vždy skontrolovať etiketu výrobku.

Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.
O ich používaní a možnostiach nastavenia
sa môžete informovať bližšie tu.