Olej kokosový BIO 400ml

Olej kokosový BIO 400ml

11221
5,28 €
S DPH Skladom u dodávateľa, dodanie 3-4 dní.

Tento extra panenský kokosový olej je lisovaný za studena z dužiny zrelých kokosov, pestovaných v ekologickom poľnohospodárstve.

 

Tento extra panenský kokosový olej je lisovaný za studena z dužiny zrelých kokosov, pestovaných v ekologickom poľnohospodárstve. Celý proces výroby trvá iba niekoľko málo hodín, aby si olej zachoval svoju výbornú kvalitu. Nie sú do neho pridávané žiadne konzervačné látky ani farbivá. Je výbornou ingredienciou do zdravej studenej i teplej kuchyne (POZOR: tento za studena lisovaný olej je aromatický). Má lahodnú chuť a je perfektnou náhradou akýchkoľvek tukov na pečenie, varenie alebo smaženie. Neobsahuje žiadny cholesterol a neprepaľuje sa. Ľudia, trpiaci alergiou na mlieko (laktózu) ho môžu používať ako náhradu masla. Kokosový olej je ľahko stráviteľný. Odporúčaná najvyššia teplota pečenia je 180°C. Panenský kokosový olej je velmi odolný proti oxidáci. Pri izbovej teplote zostáva v pevnom, ale mäkkom stave, tekutým sa stane až po zahriatí (nad 25°C). 
Informácie o produkte, ktoré uvádzame na našej stránke sú získané z údajov, ktoré uvádza výrobca na etikete alebo sú súborom informácií z voľne dostupných informačných zdrojov a odbornej literatúry, avšak nie sú dôkazom o zdravotných a liečivých účinkoch daného produktu. Podľa nariadenia Európskej komisie č. 432/2012 sa nesmie uvádzať vplyv potravín a väčšiny ich zložiek na ľudské zdravie. Tieto informácie si však viete dohľadať z verejne dostupných zdrojov.

Kategórie
BIO
Vlastnosti
Oleje
Značka
HEALTH LINK

100% BIO extra panenský kokosový olej* lisovaný za studena.
* produkt ekologického poľnohospodárstva.


Krajina pôvodu:
 
Filipíny


      CZ-BIO-001
Upozorňujeme, že z dôvodu neustále sa meniacich požiadaviek na výrobu potravín a napriek našej snahe o aktualizáciu informácií k výrobkom, je potrebné pre správnosť údajov vždy skontrolovať etiketu výrobku.

Výživové hodnoty na 100ml produktu: 
Energetická hodnota: 3 700kJ / 884kcal 
Tuky: 100g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 88g; mononenasýtené mastné kyseliny: 6g; polynenasýtené mastné kyseliny: 1,8g
Sacharidy: 0g; z toho cukry: 0g
Bielkoviny: 0g   
Soľ: 0g
Upozorňujeme, že z dôvodu neustále sa meniacich požiadaviek na výrobu potravín a napriek našej snahe o aktualizáciu informácií k výrobkom, je potrebné pre správnosť údajov vždy skontrolovať etiketu výrobku.

Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.
O ich používaní a možnostiach nastavenia
sa môžete informovať bližšie tu.