Pestrec mariánsky plod drvený 300g

Pestrec mariánsky plod drvený 300g

11374
4,04 €
S DPH Skladom u dodávateľa, dodanie 3-4 dní.

 

Pestrec mariánsky je bylinný prostriedok odvodený z rastliny pestreca mariánskeho, známeho tiež ako Silybum marianum. Táto pichľavá rastlina má výrazné fialové kvety a biele žily, o ktorých tradičné príbehy hovoria, že boli spôsobené kvapkaním mlieka Panny Márie na jej listy.
Účinné zložky v pestreci mariánskom sú skupina rastlinných zlúčenín známa pod pojmom silymarín. Jeho rastlinný liek je známy ako extrakt pestreca mariánskeho. Extrakt z pestreca mariánskeho má veľké množstvo silymarínu (medzi 65-80%), ktorý bol koncentrovaný z rastliny pestreca mariánskeho. Je známe, že silymarín extrahovaný z pestreca mariánskeho má antioxidačné, antivírusové a protizápalové vlastnosti.
V skutočnosti sa tradične používa na liečbu porúch pečene a žlčníka, podporuje produkciu materského mlieka, prevenciu a liečbu rakoviny a dokonca chráni pečeň pred uhryznutím hada, alkoholom a inými environmentálnymi jedmi.

 

Odporúčané dávkovanie:
1 čajovú lyžičku (2,5g) zapiť 2-3dcl vody. Užívať 2-3 krát denne.

 

Upozornenie: 
Pri zhoršenom zdravotnom stave, užívaní liekov, tehotenstve, dojčení o užívaní sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

 

Zloženie:

100% Pestrec mariánsky (Silybum marianum).

 

Krajina pôvodu:

Vlastnosti
Pestrec
Značka
ALTEVITA
Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.
O ich používaní a možnostiach nastavenia
sa môžete informovať bližšie tu.