Olej tekvicový BIO 250ml

Olej tekvicový BIO 250ml

10371
7,17 €
S DPH Skladom u dodávateľa, dodanie 3-4 dní.

Šetrne lisovaný olej zo semien tekvice oranžovej s nezabudnuteľnou chuťou po pražených orieškoch.

 

Šetrne lisovaný olej zo semien tekvice oranžovej za nízkych teplôt do 40°C, bez prístupu svetla a vzduchu. Je pre neho typická hnedočervená farba s nezabudnuteľnou chuťou po pražených orieškoch. Je vhodný iba pre studenú kuchyňu, napr. do šalátov, zálievok, k syrom, rybám, k dochuteniu hotových jedál. Nie je určený pre smaženie, pečenie a varenie! Nezahrievajte! Nutné je ho skladovať v chlade a tme.
Informácie o produkte, ktoré uvádzame na našej stránke sú získané z údajov, ktoré uvádza výrobca na etikete alebo sú súborom informácií z voľne dostupných informačných zdrojov a odbornej literatúry, avšak nie sú dôkazom o zdravotných a liečivých účinkoch daného produktu. Podľa nariadenia Európskej komisie č. 432/2012 sa nesmie uvádzať vplyv potravín a väčšiny ich zložiek na ľudské zdravie. Tieto informácie si však viete dohľadať z verejne dostupných zdrojov.

 


 

Kategórie
BIO
Vlastnosti
Oleje
Značka
HEALTH LINK

100% BIO panenský tekvicový olej* z prvého lisovania za studena.
*z ekologického poľnohospodárstva


Krajina pôvodu:
Holandsko


      CZ-BIO-001Upozorňujeme, že z dôvodu neustále sa meniacich požiadaviek na výrobu potravín a napriek našej snahe o aktualizáciu informácií k výrobkom, je potrebné pre správnosť údajov vždy skontrolovať etiketu výrobku.

Výživové hodnoty na 100ml produktu:
Energetická hodnota:
3700kJ / 900kcal
Tuky: 100g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 18g; mononenasýtené mastné kyseliny: 27g; z toho kyselina olejová -Omega-9: 25g; polynenasýtené mastné kyseliny 55g;
C
holesterol: 0g
Bielkoviny: 0g
Vláknina: 0g
Sacharidy: 0g
Sodík: 0gUpozorňujeme, že z dôvodu neustále sa meniacich požiadaviek na výrobu potravín a napriek našej snahe o aktualizáciu informácií k výrobkom, je potrebné pre správnosť údajov vždy skontrolovať etiketu výrobku.

Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.
O ich používaní a možnostiach nastavenia
sa môžete informovať bližšie tu.