Olej sézamový BIO 500ml

Olej sézamový BIO 500ml

10370
9,00 €
S DPH Skladom u dodávateľa, dodanie 3-4 dní.

Sezam patrí k najstarším olejninám na svete a je veľmi cenným. Olej má veľmi špecifickú chuť a vôňu sezamu.

 

Sezam patrí k najstarším olejninám na svete a je veľmi cenným. Olej má veľmi špecifickú chuť a vôňu sezamu. Je pre neho charakteristická zlato-žltá farba. Má široké uplatnenie i v kuchyni, možno ho použiť do šalátov, omáčok, k dochuteniu hotových jedál. Je vhodný k smaženiu, ale pozor na pripálenie. Je ľahko stráviteľný a jeho užívanie sa odporúča aj deťom.Informácie o produkte, ktoré uvádzame na našej stránke sú získané z údajov, ktoré uvádza výrobca na etikete alebo sú súborom informácií z voľne dostupných informačných zdrojov a odbornej literatúry, avšak nie sú dôkazom o zdravotných a liečivých účinkoch daného produktu. Podľa nariadenia Európskej komisie č. 432/2012 sa nesmie uvádzať vplyv potravín a väčšiny ich zložiek na ľudské zdravie. Tieto informácie si však viete dohľadať z verejne dostupných zdrojov.

Kategórie
BIO
Vlastnosti
Oleje
Značka
HEALTH LINK

100% BIO panenský sezamový olej* z 1.lisovania za studena.
*z ekologického poľnohospodárstva


Alergény:
Sezam.


Krajina pôvodu:
Mexiko


      CZ-BIO-001Upozorňujeme, že z dôvodu neustále sa meniacich požiadaviek na výrobu potravín a napriek našej snahe o aktualizáciu informácií k výrobkom, je potrebné pre správnosť údajov vždy skontrolovať etiketu výrobku.

Výživové hodnoty na 100ml produktu:
Energetická hodnota: 3721kJ / 889kcal
Tuky: 98,7g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 15,7g
Sacharidy: 0g
Bielkoviny: 0,26g
Vláknina: 0g
Soľ: 0,032gUpozorňujeme, že z dôvodu neustále sa meniacich požiadaviek na výrobu potravín a napriek našej snahe o aktualizáciu informácií k výrobkom, je potrebné pre správnosť údajov vždy skontrolovať etiketu výrobku.

Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.
O ich používaní a možnostiach nastavenia
sa môžete informovať bližšie tu.