Olej konopný BIO 250ml

Olej konopný BIO 250ml

10364
6,95 €
S DPH Skladom u dodávateľa, dodanie 3-4 dní.

Bio panenský konopný olej je bohatý na vitamín E.

 

Konopný olej sa získava šetrným lisovaním zo semien za nízkych teplôt do 40°C, bez prístupu svetla a vzduchu. Pre výrobu tohoto oleja sú použité semená konopy z ekologického pestovania. Nepridávajú sa žiadne chemické rozpúšťadlá ani iné prísady. Je pre neho charakteristická svetlo - zelená farba s prírodnou zemitou chuťou a so salámovou chuťou.Informácie o produkte, ktoré uvádzame na našej stránke sú získané z údajov, ktoré uvádza výrobca na etikete alebo sú súborom informácií z voľne dostupných informačných zdrojov a odbornej literatúry, avšak nie sú dôkazom o zdravotných a liečivých účinkoch daného produktu. Podľa nariadenia Európskej komisie č. 432/2012 sa nesmie uvádzať vplyv potravín a väčšiny ich zložiek na ľudské zdravie. Tieto informácie si však viete dohľadať z verejne dostupných zdrojov.

 

 

Kategórie
BIO
Vlastnosti
Oleje
Značka
HEALTH LINK

BIO 100% panenský konopný olej* z prvého lisovania za studena.
*z ekologického poľnohospodárstva


Krajina pôvodu:
Rumunsko


      CZ-BIO-001Upozorňujeme, že z dôvodu neustále sa meniacich požiadaviek na výrobu potravín a napriek našej snahe o aktualizáciu informácií k výrobkom, je potrebné pre správnosť údajov vždy skontrolovať etiketu výrobku.

 

Výživové hodnoty na 100ml produktu:
Energetická hodnota: 3695kJ / 883kcal
Tuky: 100g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 11g; mononenasýtené mastné kyseliny: 14g; z toho Omega-9: 14g; polynenasýtené mastné kyseliny: 75g; z toho Omega-6: 58g; Omega-3: 17g
Cholesterol: 0g
Sacharidy: 0g
Bielkoviny: 0g

Soľ: 0gUpozorňujeme, že z dôvodu neustále sa meniacich požiadaviek na výrobu potravín a napriek našej snahe o aktualizáciu informácií k výrobkom, je potrebné pre správnosť údajov vždy skontrolovať etiketu výrobku.

Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.
O ich používaní a možnostiach nastavenia
sa môžete informovať bližšie tu.