Kakaové maslo BIO RAW 100ml

Kakaové maslo BIO RAW 100ml

10337
3,89 €
S DPH Skladom u dodávateľa, dodanie 3-4 dní.

Kakaové maslo s neodolateľnou arómou a príjemnou chuťou.

 

Kakaové maslo sa uvoľňuje pri lisovaní kakaovej hmoty. Je svetlej farby a pri izbovej teplote je tuhej konzistencie. Má silnú aromatickú vôňu a príjemnú chuť. Kakaová hmota použitá na výrobu kakaového masla sa získava z vysokokvalitných nepražených bôbov, ktoré sú produktom ekologického pestovania. Ako vedľajší produkt sa využíva vo viacerých odvetviach. Našlo si miesto v cukrárstve, cukrovinkárstve, ale aj kulinárstve. Dotvára výrobkom príjemnú arómu a zjemňuje chuť. Je vhodné na pečenie, smaženie alebo grilovanie.

Z výživového hľadiska neobsahuje cholesterol a má nižšiu kalorickú hodnotu ako bežne používané tuky. Výnimočné vlastnosti kakaového masla sa využívajú aj v kozmetickom priemysle. Používa sa ako prísada do mydiel, šampónov, hydratačných telových mliek a krémov.
Informácie o produkte, ktoré uvádzame na našej stránke sú získané z údajov, ktoré uvádza výrobca na etikete alebo sú súborom informácií z voľne dostupných informačných zdrojov a odbornej literatúry, avšak nie sú dôkazom o zdravotných a liečivých účinkoch daného produktu. Podľa nariadenia Európskej komisie č. 432/2012 sa nesmie uvádzať vplyv potravín a väčšiny ich zložiek na ľudské zdravie. Tieto informácie si však viete dohľadať z verejne dostupných zdrojov.

 

Kategórie
BIO
RAW
Vlastnosti
Maslo
Značka
DRAGON SUPERFOODS

100% BIO kakaové maslo*.
*z ekologického poľnohospodárstva


Krajina pôvodu:
Mimo EÚ


     


Upozorňujeme, že z dôvodu neustále sa meniacich požiadaviek na výrobu potravín a napriek našej snahe o aktualizáciu informácií k výrobkom, je potrebné pre správnosť údajov vždy skontrolovať etiketu výrobku.

 

 

Výživové hodnoty na 100ml produktu:
Energetická hodnota: 3700kJ / 900kcal
Tuky: 100g;
z toho nasýtené mastné kyseliny: 60g
Sacharidy: 0g; z toho cukry: 0g
Vláknina: 0g
Bielkoviny: 0gUpozorňujeme, že z dôvodu neustále sa meniacich požiadaviek na výrobu potravín a napriek našej snahe o aktualizáciu informácií k výrobkom, je potrebné pre správnosť údajov vždy skontrolovať etiketu výrobku.

Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.
O ich používaní a možnostiach nastavenia
sa môžete informovať bližšie tu.