Zmes na pizzu KLASSIK svetlá BIO...

Zmes na pizzu KLASSIK svetlá BIO Demeter 350g

11477
2,00 €
S DPH Skladom u dodávateľa, dodanie 3-4 dní.

Pripravte si klasickú pizzu jednoducho v pohodlí domova! Zmes na pečenie klasickej pizze od BauckHof je pripravená z kvalitnej bio pšeničnej múky.

 

Pripravte si klasickú pizzu jednoducho v pohodlí domova! Zmes na pečenie klasickej pizze od BauckHof je pripravená z kvalitnej bio pšeničnej múky. Cesto je vhodné doplniť zeleninou podľa chuti a ďalšími ingredienciami. Získate obľúbenú klasickú pizzu, ktorá sa hodí na každú bežnú príležitosť.

Produkty spoločnosti Bauckhof sú vyrábané s vášnou, už od roku 1969. Cieľom BauckHof je pestovať plodiny v čo najudržateľnejšej forme poľnohospodárstva. Presvedčte sa sami a vyskúšajte Zmes na pečenie klasickej pizze od Bauckhof!

Informácie o produkte, ktoré uvádzame na našej stránke sú získané z údajov, ktoré uvádza výrobca na etikete alebo sú súborom informácií z voľne dostupných informačných zdrojov a odbornej literatúry, avšak nie sú dôkazom o zdravotných a liečivých účinkoch daného produktu. Podľa nariadenia Európskej komisie č. 432/2012 sa nesmie uvádzať vplyv potravín a väčšiny ich zložiek na ľudské zdravie. Tieto informácie si však viete dohľadať z verejne dostupných zdrojov.

Kategórie
BIO
Vlastnosti
Zmesi na pečenie
Značka
BAUCKHOF

Múka pšeničná 550* 95%, prášok na pečenie* (kypriaci prášok: hydrogenuhličtan sodný, regulátor kyslosti? vinan draselný, kukuričný škrob*), sušené droždie*, (droždie*, pšeničná múka*, morská soľ), morská soľ.
* z ekologického poľnohospodárstva


Alergény:
Obsahuje glutén. Môže obsahovať stopy iných obilnín a sezamu.


Krajina pôvodu:   DE-ÖKO-007
Upozorňujeme, že z dôvodu neustále sa meniacich požiadaviek na výrobu potravín a napriek našej snahe o aktualizáciu informácií k výrobkom, je potrebné pre správnosť údajov vždy skontrolovať etiketu výrobku.

Výživové hodnoty na 100g produktu:
Energetická hodnota: 1434kJ / 338kcal
Tuky: 1,1g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,2g
Sacharidy: 69g; z toho cukry: 1,1g
Vláknina: 3,4g
Bielkoviny: 10g
Soľ: 1,9g
Upozorňujeme, že z dôvodu neustále sa meniacich požiadaviek na výrobu potravín a napriek našej snahe o aktualizáciu informácií k výrobkom, je potrebné pre správnosť údajov vždy skontrolovať etiketu výrobku.

Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.
O ich používaní a možnostiach nastavenia
sa môžete informovať bližšie tu.