Zmes na mramorovú bábovku...

Zmes na mramorovú bábovku bezgluténová BIO 415g

11475
4,26 €
S DPH Skladom u dodávateľa, dodanie 3-4 dní.

Bezlepková zmes na koláč, ktorého zloženie tvorí ryžová múka – cenná pre významné zastúpenie minerálnych látok, bielkovín a sacharidov.

 

Bezlepková (bezgluténová) zmes na koláč, ktorého zloženie tvorí ryžová múka – cenná pre významné zastúpenie minerálnych látok, bielkovín a sacharidov.

Informácie o produkte, ktoré uvádzame na našej stránke sú získané z údajov, ktoré uvádza výrobca na etikete alebo sú súborom informácií z voľne dostupných informačných zdrojov a odbornej literatúry, avšak nie sú dôkazom o zdravotných a liečivých účinkoch daného produktu. Podľa nariadenia Európskej komisie č. 432/2012 sa nesmie uvádzať vplyv potravín a väčšiny ich zložiek na ľudské zdravie. Tieto informácie si však viete dohľadať z verejne dostupných zdrojov.

 

Kategórie
BIO
Bez laktózy
Bezlepkové
Vlastnosti
Zmesi na pečenie
Značka
BAUCKHOF

Kukuričný škrob, trstinový cukor, kakao prášok, ryžová múka, kypriaci prášok (hydrogénuhličitan sodný, okysľujúci prostriedok: monodraselný tartát; kukuričný škrob), vanilka, zahusťovadlo: múka zo svätojánskeho chleba, pšenová celozrnná múka, morská soľ, vanilkový prášok.
* z ekologického poľnohospodárstva


Alergény:
Môže obsahovať stopy sóje.


Krajina pôvodu:
Nemecko


   DE-ÖKO-007
Upozorňujeme, že z dôvodu neustále sa meniacich požiadaviek na výrobu potravín a napriek našej snahe o aktualizáciu informácií k výrobkom, je potrebné pre správnosť údajov vždy skontrolovať etiketu výrobku.

Výživové hodnoty na 100g produktu:
Energetická hodnota: 1539kJ / 363kcal
Tuky: 0,6g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,3g
Sacharidy: 85g; z toho cukry: 40g
Vláknina: 3,3g
Bielkoviny: 2,0g
Soľ: 0,86g
Upozorňujeme, že z dôvodu neustále sa meniacich požiadaviek na výrobu potravín a napriek našej snahe o aktualizáciu informácií k výrobkom, je potrebné pre správnosť údajov vždy skontrolovať etiketu výrobku.

Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.
O ich používaní a možnostiach nastavenia
sa môžete informovať bližšie tu.