Múka špaldová celozrnná polohrubá BIO...

Múka špaldová celozrnná polohrubá BIO 1000g

11152
2,90 €
S DPH Skladom u dodávateľa, dodanie 3-4 dní.

Polohrubá špaldová múka v BIO kvalite. Múka je vhodná pre všetky druhy pečenia.

 

Polohrubá špaldová múka v BIO kvalite. Múka je vhodná pre všetky druhy pečenia. Špalda má vysoký obsah bielkovín (17%), ktoré majú významnú nutričnú hodnotu a iné zloženie aminokyselín ako bielkovina bežnej pšenice. Tuk, ktorý obsahuje (2,5%) má priaznivé zloženie mastných kyselín, najmä kvôli vysokému podielu nenasýtených mastných kyselín. Vysoký obsah gluténu v špalde jej dáva vynikajúce pekárenské vlastnosti a pečivo zostáva dlhšie čerstvé a šťavnaté. Špalda je ľahšie stráviteľná než všetky ostatné obilniny.

Informácie o produkte, ktoré uvádzame na našej stránke sú získané z údajov, ktoré uvádza výrobca na etikete alebo sú súborom informácií z voľne dostupných informačných zdrojov a odbornej literatúry, avšak nie sú dôkazom o zdravotných a liečivých účinkoch daného produktu. Podľa nariadenia Európskej komisie č. 432/2012 sa nesmie uvádzať vplyv potravín a väčšiny ich zložiek na ľudské zdravie. Tieto informácie si však viete dohľadať z verejne dostupných zdrojov.

Kategórie
BIO
Vlastnosti
Múky
Značka
VINCE

100% špaldová múka polohrubá*.
* z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstvaAlergény:
Špalda –glutén.Krajina pôvodu:
Taliansko


   SK-BIO-002

Upozorňujeme, že z dôvodu neustále sa meniacich požiadaviek na výrobu potravín a napriek našej snahe o aktualizáciu informácií k výrobkom, je potrebné pre správnosť údajov vždy skontrolovať etiketu výrobku.

Výživové hodnoty na 100g produktu:
Energetická hodnota: 1446kJ / 345kcal
Tuky: 2,4g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,1g
Bielkoviny: 16,7g
Sacharidy: 63,9g; z toho cukry: 0,1g
Vláknina: 8,16g
Soľ: <0,01gUpozorňujeme, že z dôvodu neustále sa meniacich požiadaviek na výrobu potravín a napriek našej snahe o aktualizáciu informácií k výrobkom, je potrebné pre správnosť údajov vždy skontrolovať etiketu výrobku.

Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.
O ich používaní a možnostiach nastavenia
sa môžete informovať bližšie tu.