Múka cícerová bezgluténová BIO 500g

Múka cícerová bezgluténová BIO 500g

11453
3,61 €
S DPH Skladom u dodávateľa, dodanie 3-4 dní.

Bezlepková múka ideálna na všetky typy pokrmov! Cícerová múka od BauckHof je bohatá na bielkoviny a vlákninu, je prirodzene bezlepková, využiteľná najmä pre celiatikov.

 

Bezgluténový výrobok certifikovaný u Nemeckej spoločnosti celiatikov. Bezlepková múka ideálna na všetky typy pokrmov! Cícerová múka od BauckHof je bohatá na bielkoviny a vlákninu, je prirodzene bezlepková, využiteľná najmä pre celiatikov. Cícer je považovaný za jednu z najzdravších strukovín, s orieškovou príchuťou. Múku využijete na prípravu slaných jedál, ako je chutný arabský falafel, cícerová kaša, prípadne aj ako zahusťovadlo, či pri pečení chleba a pizze.

Múky zo statku Bauckhof sú vyrábané s vášnou, už od roku 1969. Cieľom BauckHof je pestovať plodiny v čo najudržateľnejšej forme poľnohospodárstva. Presvedčte sa sami a vyskúšajte cícerovú múku od BauckHof! Vaše obľúbené pokrmy môžete pripraviť aj z iných múk od BauckHof – skvele chutí aj teffová múka!

Informácie o produkte, ktoré uvádzame na našej stránke sú získané z údajov, ktoré uvádza výrobca na etikete alebo sú súborom informácií z voľne dostupných informačných zdrojov a odbornej literatúry, avšak nie sú dôkazom o zdravotných a liečivých účinkoch daného produktu. Podľa nariadenia Európskej komisie č. 432/2012 sa nesmie uvádzať vplyv potravín a väčšiny ich zložiek na ľudské zdravie. Tieto informácie si však viete dohľadať z verejne dostupných zdrojov.


Kategórie
BIO
Bezlepkové
Vlastnosti
Múka
Značka
BAUCKHOF

Cícerová múka*, bezlepková.
* z certifikovaného ekologického pestovania


Krajina pôvodu:
Nemecko


   DE-ÖKO-007
Upozorňujeme, že z dôvodu neustále sa meniacich požiadaviek na výrobu potravín a napriek našej snahe o aktualizáciu informácií k výrobkom, je potrebné pre správnosť údajov vždy skontrolovať etiketu výrobku.

Výživové hodnoty na 100g produktu:
Energetická hodnota: 1443kJ / 344kcal
Tuky: 5,9g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 1,1g
Sacharidy: 44g; z toho cukry: 2,4g
Vláknina: 16g
Bielkoviny: 19g
Soľ: 0,06g
Upozorňujeme, že z dôvodu neustále sa meniacich požiadaviek na výrobu potravín a napriek našej snahe o aktualizáciu informácií k výrobkom, je potrebné pre správnosť údajov vždy skontrolovať etiketu výrobku.

Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.
O ich používaní a možnostiach nastavenia
sa môžete informovať bližšie tu.